Inspekční zpráva ČŠI

Ve dnech 12. 12. 2022 – 14. 12. 2022 proběhla na naší škole komplexní inspekční činnost České školní inspekce. Inspektoři se zabývali jak kvalitou vzdělávání v mateřské a základní škole a ve školní družině, tak kontrolou obsahu důležitých dokumentů školy – školních vzdělávacích programů, koncepce školy, školních řádů, provozních řádů, dodržování bezpečnosti podle platných právních předpisů. Hodnotili rovněž podmínky, za kterých vzdělávání probíhá, činnost školního poradenského pracoviště, vedení a provoz školní jídelny. Mám radost, že ve všech hodnocených kritériích uspěla škola velmi dobře, je to ocenění společné práce pedagogických a nepedagogických pracovníků, kteří se leckdy věnují práci pro školu i ve svém volném čase. Je to také potvrzení toho, že škola správně zvolila své priority - individualizaci a diferenciaci vzdělávání, podporu žáků nadaných i žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, vytvoření pozitivní a motivující atmosféry pro všechny děti a zavedení moderních výukových metod.   Proto děkuji všem zaměstnancům školy za jejich dosavadní kvalitní práci a našemu zřizovateli městysi Přídolí za velkou podporu školy, bez které by škola neměla tak skvělé podmínky pro vzdělávání. Děkuji i rodičům za spolupráci při vzdělávání jejich dětí a všem, kteří se o naši práci zajímají a kteří nás podporují.

Mgr. Jana Jarošová

Inspekční zpráva ČŠI